wtorek, 3 sierpnia 2021

Wcierka Banfi z napieknewlosy.pl

 ➡️Jeżeli myślę "włosy" od razu przed oczami staje mi Agnieszka Niedziałek @napieknewlosy rozkazująca mi, że mam iść zrobić "włosing". 💇🏼‍♀️To dziewczyna, która o włosach wie wszystko, autentyk! Miałam okazję poznać ją podczas targów kosmetycznych, bywała na nich bo ma sklep z kosmetykami @sklepnapieknewlosy, a nawet swoją linię kosmetyków @hairytalecosmetics , ale dlaczego o tym wspominam?

➡️Jak wiele osób zainteresowanych pielęgnacją włosów, kosmetyki najczęściej zamawiam przez Internet. Jest sporo sklepów, które nie zwracają uwagi na pakowanie produktów, ale ja tak! Niezabezpieczone zakrętki, metry folii bąbelkowej i stretch oraz rozlane kosmetyki wewnątrz paczki doprowadzają mnie do szewskiej pasji i nagle... objawienie! 
📌Ostatnio, po wymianie kilku miłych wiadomości z sklepem napieknewlosy odebrałam idealnie zapakowaną paczkę z kosmetykami. Ekologiczny, biodegradowalny i rozpuszczalny w wodzie skropak (ku uciesze mojego psa), pocięte, zniszczone kartony użyte jako wypełnienie i oklejone zakrętki - bajka! Pierwszy raz dostałam tak skrupulatnie zapakowaną paczkę. 

💇🏼‍♀️Podczas zapuszczania włosów bardzo skupiamy się na ich wyglądzie na długości. Chcemy by były lśniące i wyglądały zdrowo, a często zapominamy o skórze głowy. 🧖🏼‍♀️To właśnie ona zasługuje na szczególną uwagę, bo z niej wyrastają nowe włosy! Aby włosy były gęste i zdrowe warto połączyć masaż skóry głowy z działaniem wcierek. Tego typu pielęgnacja sprawia, że włosy rosną szybciej, a także, że jest ich zdecydowanie więcej. U mnie po dwóch tygodniach regularnego stosowania wcierki i masażu obniża się linia włosów na czole i pojawiają się nowe babyhair. 

✔️Co jest kluczem do sukcesu? Regularność i wytrwałość. Od lat stosuję wcierkę Banfi, zużyłam już kilka opakowań i ostatnio do niej wróciłam po dłuższym czasie. 
💉Nakładam ją strzykawką bez igły, po to aby mieć kontrolę nad ilością zużywanego produktu i aby precyzyjnie docierać do każdego miejsca na głowie. 

🛍Zachęcam Was do zrobienia zapasu teraz, bo w sklepie @sklepnapieknewlosy właśnie wystartowała na nią promocja i trwa zaledwie przez tydzień (do 8.08). Kod rabatowy to "promo20". Jak kupicie wcierkę Banfi z mojego polecenia, oznaczajcie mnie i sklep napieknewlosy w postach i relacjach. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, każdy komentarz przynosi mi wiele radości :)