niedziela, 28 października 2018

Ekocuda po raz drugi w Gdańsku!


Druga edycja targów Ekocuda w Gdańsku już za nami. Jeżeli chcecie dowiedzieć jaki klimat tam panuje, jak dużo osób można tam spotkać, jakie kosmetyki znajdziecie na stoiskach, to zapraszam do zapoznania się z moją fotorelacją i dalszą częścią wpisu. 

Wydarzenie odbyło się w dniach 20-21 października na Stadionie Energa i przyciągnęło aż 8000 ludzi. Nic dziwnego, to idealne miejsce na zrobienie zakupów dla wszystkich osób, którym środowisko naturalne i składy kosmetyków nie są obojętne. 


Targom towarzyszyły liczne warsztaty i wykłady, odkrywające m.in. tajniki zdrowej pielęgnacji. Na targach odbywały się np. warsztaty marki Annabelle Minerals, które spotkały się z wieloma pozytywnymi reakcjami. Podobną liczbę entuzjastów kosmetyków naturalnych przyciągnęły wykłady firmy Mokosh Cosmetics. Goście mieli ponadto okazję wziąć udział m. in. w warsztatach makijażu wykonywanego kosmetykami mineralnymi.


Uwielbiam te targi za to, że mogę na nich kupić kosmetyki, które i tak regularnie zamawiam z Internetu, z tą różnicą, że dużo taniej! W Internecie kupuję je bez zniżki tzw. „targowej” która jest oferowana na sporej ilości stoisk i za których dostawę do domu muszę zapłacić. Dużym atutem jest też wiedza sprzedawców na temat składów, którą chętnie się dzielą i spora ilość tzw. testerów, więc decyzję o zakupie możemy podjąć po wypróbowaniu kosmetyku na skórze :) 


Sama zrobiłam na Ekocudach spore zakupy, o których nie mogę Wam opowiedzieć, bo były to produkty, które planuję sprezentować rodzinie na święta :) Dla siebie kupiłam tylko hydrolat ze słodkiej pomarańczy firmy "Prosta kostka", który pachnie niesamowicie. Spryskuję nim twarz kilka razy dziennie, bo jest to bardzo przyjemne. Na ostatnim załączonym zdjęciu możecie też zobaczyć zawartość paczki, otrzymanej przeze mnie od firmy Be Organic. Już nie mogę doczekać się, kiedy skończą mi się obecnie używane kosmetyki, żeby móc przetestować te. 


Pamiętajcie, że w wydarzeniu można było wziąć udział bezpłatnie.


PATRONI MEDIALNI:
Radio ESKA, TrustedCosmetics.pl, Ekologia.pl, joga-joga.pl, napieknewlosy.pl, Naturalnie!, N jak natura, Piggypeg, PINK MINK Studio, Natalia Siwiec / Nathsiw, Biokurier.pl, WIZAZ.pl, Co Jest Grane24, Women’s Health, Naturalnie z pudełka, Inspirantka, Ulica ekologiczna, Czytamy etykiety kosmetyków, Wirtualne kosmetyki, Egaga.pl, Moja Harmonia Życia, Yoga & Ayurveda, Magazyn Kosmetyki, Dobra Mama, magazyn E!stilo, Vmag, Ekotropiciel.pl, Babskie Sprawy, Poradnik Zdrowie, Kliknij w zdrowie, Zdrowa Lista Zakupów, Lejdis, MiastoDzieci.pl, My3Miasto, Mamy Mamom, KIKIMORA magazyn rodzica, Wielki kufer, Zakręcovnia, Curly Madeleine, Magazyn Kobiet Mademoiselle.

www.instagram.com/ekocuda

www.facebook.com/ekocudacomEkocuda- do zobaczenia w następnym roku! 

3 komentarze:

 1. This looks like such an incredible experience! There are so many wonderful products to look at.
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale wspaniałości! Nie mogę doczekać się takiej imprezy w Łodzi, z pewnością się wybiorę :)
  https://wtrybieoffline.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Też muszę odwiedzić te targi!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, każdy komentarz przynosi mi wiele radości :)