poniedziałek, 1 sierpnia 2016

See bloggers

Gdynia, jak co roku, zmieniła się w blogową stolicę Polski. 23-24 lipca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym miał miejsce weekendowy zjazd blogerów w całego kraju.
Miałam szczęście- w tym roku udało mi się zakwalifikować i mogłam wziąć udział w tym interesującym wydarzeniu. Najbardziej cieszę się z tego, że tak wielu ciekawych rzeczy na temat blogosfery mogłam się dowiedzieć od prelegentów występujących na scenie, a stanęli na niej prawdziwi specjaliści m.in.: Fashionelka, Włodek Markowicz, Chujowa Pani Domu, Matko Jedyna, Arlena Witt, Maciej z kanału "Z dupy". W przerwie między wykładami, które trwały około 45 minut każdy, można było zjeść coś w Foodtruckach stojących przed wejściem do budynku albo odwiedzić stoiska tematyczne marek, w większości kosmetycznych i wziąć udział w konkursach.
Podczas trwania wydarzenia mogliście być ze mną na bieżąco na Snapchat. Dla osób które mnie jeszcze nie śledzą na tym fantastycznym, ultranowoczesnym kanale social media serdecznie zapraszam :) 3 komentarze:

  1. Bylo super, do zobaczenia za rok :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne wydarzenie, chętnie bym w takim wzięła udział :)

    Pozdrawiam Zocha
    http://www.zocha-fashion.pl/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, każdy komentarz przynosi mi wiele radości :)