czwartek, 7 kwietnia 2016

Wystrój wnętrz- detale

Uwielbiam kupować dodatki do domu, chociaż staram się nigdy nie przesadzić z ich ilością- nie jest to proste, podczas gdy np. w Pepco możemy za niewielkie kwoty kupić ogromne ilości artykułów do wystroju wnętrz. We wszystkim trzeba mieć umiar, także w tym! Starajmy się nie zagracać naszej przestrzeni, a da nam to poczucie czystości i wypełni nasze otoczenie nową energią. W udekorowanym, ale nie 'zagraconym' pokoju łatwiej pracować, odpoczywać i spać. Zmiana detali potrafi odmienić dom nie do poznania- takich zmian potrzebuję szczególnie na wiosnę, kiedy wszystko budzi się do życia, za oknem jest zielono i coraz cieplej. 

11 komentarzy:

 1. świetne dodatki :)

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. wspaniałosc; ta klatka jest odjazd

  OdpowiedzUsuń
 3. mam za sobą kilka przeprowadzek i dodatki zawsze były tym elementem, który pozwalał mi nową przestrzeń "oswoić". Niektóre z elementów są ze mną nierozłączne. Jak piszesz, nie można nimi jednak "zaśmiecić" przestrzeni życiowej :)
  Pozdrawiam
  http://fashavable.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę przyznać, że dodatki prezentują się wspaniale! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Detale to już ostatni etap aranżacji wnętrz. Ostatnio natknęłam się na aranżacje wnętrz w stylu afrykańskim. To jest dopiero szaleństwo. Jestem fanką tych klimatów i nie wiem czy się nie zdecyduję na wystrój w takim stylu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wystrój wnętrza bez dodatków byłby nie do przyjęcia. Bardzo fajne dodatki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dodatki to podstawa w wystroju każdego pomieszczenia. Bez nich dom byłby bardzo nudny i nieprzytulny ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, każdy komentarz przynosi mi wiele radości :)