wtorek, 27 października 2015

TOP 3- Biochemia Urody

Kosmetyków z firmy Biochemia Urody używam od przynajmniej dwóch lat, przez ten czas zauważyłam znaczną poprawę stanu mojej skóry i jestem prawie przekonana, że to za sprawą naturalnej pielęgnacji, którą od tego czasu wprowadziłam do mojej codzienności. W dzisiejszym poście chciałabym Wam zaprezentować TOP 3 produktów, które przetestowałam ze strony BU, których zakup serdecznie Wam polecam, szczególnie jeżeli macie skórę suchą, jak moja.

Na samym szczycie listy ulubieńców znajduje się:

1. Serum odbudowujące, które ma w składzie- skwalan, olej z awokado, czarnej porzeczki oraz kompleks liposomowy. Serum otrzymujemy w formie kilku płynów, które w kolejności podanej przez producenta wystarczy zmieszać. Wykonanie jest banalnie proste i szybkie. Serum nakładam codziennie na lekko zwilżoną twarz wodą termalną, sokiem z aloesu lub innym hydrolatem. Efekt to nawilżona i sprężysta skóra.

2. Sok z aloesu, którego używam codziennie po umyciu twarzy, przed serum.

3. Peeling enzymatyczny, którego używam raz w tygodniu. Wystarczy zmieszać otrzymane produkty w formie proszku, dołączoną łyżeczką nasypać odpowiednią ilość peelingu w zagłębienie dłoni i dodać niewielką ilość wody, następnie otrzymaną masę nałożyć na twarz na około 7 min. Produkt jest bardzo delikatny, w sam raz dla wrażliwej skóry, której gruboziarniste peelingi mogą zrobić krzywdę.

Polecam Wam wypróbowanie na sobie tych kosmetyków, choć nie daję gwarancji że działanie będzie takie samo jak u mnie. Każda skóra jest inna i inna może być jej reakcja na dany produkt.


Mam nadzieję że post Wam się spodobał.
Dajcie mi, proszę, znać czy chcecie abym do postów dołączała krótkie filmiki, tak jak dzisiaj?

6 komentarzy:

Dziękuję, każdy komentarz przynosi mi wiele radości :)