piątek, 1 czerwca 2012

Beuty blender


Cześć! 
Za chwilę wybieram się na uczelnię.
Dziś rano zaspana otworzyłam laptopa i zobaczyłam, że w skrzynce e-mailowej mam 7 wiadomości, odczytałam wszystkie powoli, byłam na pół przytomna, większość listów to oczywiście reklamy, ale ostatni z nich był jakby ciekawszy, od razu się obudziłam, bo napisał do mnie przedstawiciel firmy Beuty Blender z wiadomością, że wygrałam ich cudeńko w konkursie na blogu Honoraty Skarbek Honey. Zupełnie zapomniałam, że wzięłam w nim udział. Zostałam wylosowana z prawie 1300 użytkowników. Zawsze oglądałam filmiki dziewczyn z BB na youtube. Fajna sprawa- cieszę się, że teraz sama będę mogła przetestować ten wynalazek..Oczywiście w najbliższym czasie spodziewajcie się recenzji na blogu.

Jeżeli ktoś ma zamiar zakupić BB, polecam skorzystać ze zniżki 10% na hasło "Honey" przy zakupie opakowania zawierającego 2 Beauty Blendery, czyli tzw. DUOPACK.
Opłaca się! 
Jeden BB kosztuje około 95 zł z przesyłką, natomiast dwa około 130 zł -10%.


źródło zdjęć: http://www.honorata-skarbek.com/2012/05/beautyblender.htmlKochani, potrzebuję waszej pomocy. 

Biorę udział w konkursie i proszę Was o klikanie "lubię to" na facebooku: 

 http://nosimy.pl/polecane_blogi/glosuj/60/jessicas-blog

Znaczek "lubię to" znajduje się na dole strony.

6 komentarzy:

  1. Gratuluję! :)
    Miałam je i byłam z niego bardzo zadowolona :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Znalazłam Cię na blogu Honey, tam gdzie razem wygrałyśmy :). Miałyśmy szczęście, wygrałyśmy spośród tak dużej ilości osób. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, każdy komentarz przynosi mi wiele radości :)